Oksford Zatwierdza Apteki z Medyczną Marihuaną


sklep z nasionami marihuany

OXFORD – Rada Miejska Oksfordu zatwierdziła rozporządzenie we wtorek wieczorem, zezwalające na działanie aptek medycznych z marihuaną w całym mieście.

Jednak członkowie rady dodali do rozporządzenia dwa przepisy, z których jeden zaostrza wymagania dotyczące zakładania działalności, a drugi przeznacza wszelkie wpływy podatkowe z przychodni otrzymywane przez miasto na publiczną służbę zdrowia.

Posunięcie to jest następstwem zatwierdzenia przez ustawodawcę w maju medycznej marihuany dla pacjentów z kwalifikującymi się schorzeniami i posiadających ważną kartę medycznej marihuany.

Przewodniczący Rady Chris Spurlin powiedział, że nie może poprzeć tego środka.

„Gdyby chodziło tylko o pomoc krytycznie chorym, nie miałbym z tym problemu” – powiedział Spurlin. „Nie rozumiem, jak to może być nielegalne w całym kraju, ale zatwierdzane w przypadku, gdy otrzymujemy z tego wpływy podatkowe!”

Burmistrz Alton Craft poprosił, aby rozporządzenie zawierało podatek, który miasto może otrzymywać, przeznaczony wyłącznie na Oxford Health Systems, który obejmuje usługi EMS.

„To sprawiłoby, że te dochody byłyby przeznaczone dla naszych obywateli, a nie dla ogólnego funduszu” – powiedział Craft.

Spurlin powiedział, że rozporządzenie powinno wymagać od każdej apteki ostatecznego zatwierdzenia licencji biznesowej od Rady Miejskiej i „uregulować, gdzie będą otwarte”.

Craft powiedział, że do miasta przybyło trzech potencjalnych operatorów „i wszyscy rozmawiali o umieszczeniu go w powierzchniach handlowych”.

„Jeśli jest to zakład produkcyjny, musi znajdować się w strefie produkcyjnej” – powiedział Craft. „To nie musi być w naszych centrach handlowych”.

„Chcę, żeby to było bardzo jasne” – dodał Craft. „Tu nie chodzi o skręcanie jointów. To nie palenie. Tak nam powiedziano. To w zasadzie pigułki i maści”.

Nowe prawo wyraźnie określa, że ​​surowce roślinne, produkty, które można palić lub waporyzować, oraz produkty spożywcze, takie jak ciastka lub cukierki, są niedozwolone.

Tom Dixon z Oxford Health Systems wyjaśnił, że lepiej byłoby podjąć działania w związku z rozporządzeniem wcześniej niż później, biorąc pod uwagę, że wnioski muszą zostać wkrótce złożone w stanie, a łącznie tylko 37 zostanie zatwierdzonych w całym stanie.

Alabama Cannabis Commission, która będzie odpowiedzialna za stanowy proces dotyczący marihuany medycznej, informuje, że wpłynęło 607 próśb o wnioski.

Formularze wniosków biznesowych zostały wysłane pod koniec ubiegłego miesiąca i należy je wypełnić i odesłać do 30 grudnia wraz z bezzwrotną opłatą w wysokości 2500 USD.

„Chcę tylko upewnić się, że Rada Miejska może to odpowiednio uregulować” – powiedział Craft.

Rozporządzenie zostało zatwierdzone z wymaganiami dotyczącymi licencji i zatwierdzenia lokalizacji przez radę oraz przeznaczeniem dochodów podatkowych Oxford Health System w głosowaniu 4 do 1 przy sprzeciwie Spurlina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.