Sposoby Na Poprawę Wydajności w Pracy


sklep z nasionami marihuany

5 małych sposobów na poprawę wydajności w pracy.

Nasza wydajność pracy zmienia się każdego dnia. Oto kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby nad nią popracować.

Wydajność przychodzi i odchodzi. W niektóre dni czujesz, że dosłownie się palisz, robiąc wszystko na czas, podczas gdy w inne czujesz się zupełnie przeciwnie. Pandemia sprawiła, że ​​wielu z nas czuje, że nie możemy uciec przed bezproduktywnymi dniami, przez co bardzo łatwo jest utknąć w tej rutynie.

Chociaż zawsze powinieneś traktować siebie z pewnym zrozumieniem, wystarczy kilka drobnych zmian, aby pomóc sobie z brakiem wydajności.

Oto kilka małych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić wydajność swojej pracy:

• Dowiedz się, co najlepiej na ciebie działa

Jeśli chcesz wiedzieć, co nie działa w Twojej konfiguracji pracy, powinieneś codziennie spisywać listę swoich rutynowych czynności. Jeśli masz szczególnie produktywny dzień, zapisz, co robiłeś tego dnia, czy pracowałeś na kanapie, czy używałeś innego krzesła. Te małe wzorce mogą pomóc w wymyśleniu lepszej rutyny pracy i mogą pomóc w uniknięciu pewnych sytuacji, które nie są dla Ciebie najbardziej produktywne.

• Zacznij od wykonania jednego działania

Najstarszą sztuczką jest zaczęcie od jednego zadania, za którym podąży reszta. Zwykle pierwsze zadanie jest najtrudniejsze, a gdy miniesz tę przeszkodę, masz wrażenie, że osiągnąłeś więcej. Zrób listę rzeczy do zrobienia i powoli przejrzyj pozycje na liście lub zapisz wszystkie swoje plany w kalendarzu. Te małe czynności mogą pomóc Ci wyjść z kryzysu i poczuć się bardziej produktywnym.

• Posprzątaj swoje biurko

Biurka do pracy to jedne z najszybszych artykułów gospodarstwa domowego, na których zbiera się bałagan.

Jeśli masz problemy z wydajnością, koniecznie się tym zajmij. Wyczyść i wyrzuć wszystkie filiżanki po kawie, uporządkuj długopisy, schowaj dodatkowe notatniki i tak dalej. Zmiana ustawienia biurka może również zadziałać, ożywiając przestrzeń roboczą i być może zapewniając lepszy widok.

• Wyczyść swoje e-maile

Innym prostym i naprawdę małym zadaniem, które możesz wykonać jest posprzątanie wiadomości e-mail. Uporządkuj je zgodnie z ich przeznaczeniem i usuń wszystkie śmieci.

Rezygnacja z subskrypcji stron, których nie odwiedzasz i sklepów, które Cię nie interesują, to także świetne wykorzystanie Twojego czasu, dające Ci coś do zrobienia i poczucie, że układasz swoje życie. Od czegoś musisz zacząć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.