Jak Ukryć Zapach Marihuany?


sklep z nasionami marihuany

Kilka wskazówek jak łatwo ukryć zapach uprawy marihuany.

Nie jest tajemnicą, że uprawa własnej marihuany jest bardziej opłacalna. Jednak ta swoboda uprawy cannabis na swoim podwórku może przeszkadzać sąsiadom, głównie dlatego, że roślina posiada wyraźny, ostry zapach.

Na szczęście istnieją sposoby na zmniejszenie zapachu pochodzącego z ogrodu marihuany, a oto pięć z nich:

1. Wybierz odmiany marihuany znane z łagodnego zapachu.

Jeśli nie masz preferencji co do konkretnej odmiany cannabis, możesz wypróbować te, które mają łagodniejszy zapach niż inne. Chociaż mogą nie w pełni rozwiązać problem kontrolowania zapachu, zwłaszcza jeśli uprawiasz roślinę w pomieszczeniu, niektóre odmiany nie są tak ostre jak inne. Wśród roślin, które możesz wypróbować, są Auto Blue Amnesia i Auto Northern Lights.

2. Używaj produktu, który może neutralizować zapachy.

Jeśli masz mały ogród, możesz użyć neutralizatora zapachów, który jest łatwym i niedrogim sposobem na redukcję zapachów z pomieszczenia, w którym jest tylko kilka roślin. Niektóre produkty opracowane do oczyszczania ścieków należą do najbardziej polecanych neutralizatorów zapachów.

Aby użyć tych produktów, wystarczy otworzyć słoik i umieścić je w obszarze przylegającym do roślin, co skutecznie zminimalizuje zapach. Będziesz musiał regularnie wymieniać produkt, ale często te neutralizatory wystarczają na co najmniej miesiąc.

Upewnij się jednak, że nie umieszczasz neutralizatora obok samych roślin, ponieważ wiadomo, że mogą one zredukować finalny zapach marihuany, a nawet go zmienić. Pamiętaj też, że produkty te nie są polecane osobom posiadającym rozległe ogrody, ponieważ mogą nie być wystarczające. Istotne jest, aby unikać produktów, takich jak kadzidła, odświeżacze powietrza i świece, które maskują zapach, ponieważ mogą niekorzystnie wpływać na zapach roślin.

3. Ukryj zapach innymi roślinami.

Jedną z takich roślin, które mogą pomóc jest mięta, która posiada naprawdę mocny zapach. Inne rośliny to np. trawa cytrynowa, rozmaryn i lawenda.

4. Wpuść świeże powietrze.

Niezależnie od tego, czy masz wewnętrzny ogród, czy zdecydujesz się palić w domu, najprostszym sposobem na pozbycie się zapachu jest wpuszczenie powietrza do środka. Otwórz okna lub włącz otwory wentylacyjne, aby pozbyć się zapachu cannabis. Jeśli dużo palisz, będziesz musiał zainwestować w oczyszczacz powietrza, który może wyeliminować dym zaraz po jego wytworzeniu. Następnym razem, gdy zaciągniesz się, zrób to w dobrze wentylowanym miejscu, aby zapach nie przylgnął do ubrania, włosów ani do pokoju.

5. Odpowiednio przechowuj marihuanę.

Jeśli masz w domu marihuanę, jej zapach wypełni całą okolicę. Niewykorzystane pąki można przechowywać w hermetycznej torebce próżniowej lub w słoiku. Istnieją również produkty, które mają za zadanie zatrzymać zapach marihuany w podróży, które świetnie nadają się do przenoszenia blantów.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w miejscu z zalegalizowaną marihuaną, jej zapach może nadal przyciągać niechcianą uwagę. Skorzystaj z powyższych wskazówek, aby ukryć zapach przed współlokatorami, sąsiadami, rodzicami lub właścicielami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.