Nigdy Nie Kupuj Marihuany Online


sklep z nasionami marihuany

Dlaczego nigdy nie powinieneś kupować marihuany online?

Przyznajemy, że życie w miejscu, w którym nie tylko można legalnie kupić zioło, ale także wybierać spośród wielu odmian, koncentratów, artykułów spożywczych i środków do stosowania miejscowego, jest całkiem niesamowite, jakby to była zwykła wycieczka na stację paliw. I tak, całkowicie rozumiemy, jak ciężko musi być żyć w miejscu, w którym marihuana jest nadal nielegalna, obserwując, jak sąsiednie państwa swobodnie na to pozwalają.

UWAGA: Usługi dostarczania marihuany w Ameryce i krajach, gdzie jest ona legalna, takich jak Kanada, sprawiły, że kupowanie marihuany przez internet jest możliwe i legalne. Jednak nadal istnieją tam nielegalne sklepy z konopiami indyjskimi w internecie, więc zachowaj odpowiednią uważność.

Czy możesz powiedzieć, co palisz?

I chociaż wiele osób w krajach prohibicji może zastanawiać się nad pomysłem małej torebki z marihuaną sprzedawanej wysyłkowo od jednego z niezliczonych sprzedawców internetowych, zdecydowanie odradzamy to. Nie chodzi o to, że nie powinieneś cieszyć się dobrą trawką, ale te „biznesy” nie są na to sposobem. Większość z nich to oszuści, a ci, którzy nie są, cóż, nie są też do końca bezpieczni.

Jak działają internetowe oszustwa związane ze sprzedażą marihuany?

Wszyscy to widzieliśmy: posty w mediach społecznościowych oferujące dostarczanie najwyższej jakości marihuany w dowolne miejsce na świecie po pozornie przystępnych cenach. Mogą istnieć tam detale takie jak oferowane wymiany, a nawet numer telefonu, pod którym można składać zamówienia. Chociaż wielu z nas uważałoby, że te posty są dziwne, od czasu do czasu ktoś łapie przynętę.

Korzystając z odpowiednich aplikacji, która pozwala użytkownikowi tworzyć tymczasowe numery telefonów (które można „spalić”, gdy tylko nie będą już potrzebne) „sprzedawcy” online będą wysyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia pąków i wysyłać/ odbierać połączenia w celu odpowiedzi na pytania i podać instrukcje zakupu. Po zawarciu umowy i wpłacie pieniędzy na konto sprzedającego przez kupującego komunikacja zostaje utracona, a marihuana (jeśli w ogóle jakakolwiek istniała) nigdy nie zostanie wysłana.

Oczywiście nie wszystkie sprzedaże marihuany online to oszustwa. Czasami ludzie w stanach prohibicji mają kontakty w stanach zaprzyjaźnionych z 420 i proszą znajomych o małą paczkę. Ale niezależnie od jakiejkolwiek wymiany pieniężnej, wysyłanie marihuany pocztą, nawet w niewielkich ilościach, jest nadal niezalecane, ze względu na nielegalny status federalny marihuany. Gdy tylko marihuana przekroczy granice, staje się przestępstwem federalnym i może podlegać surowym karom.

W rzeczywistości, według jednego z pracowników Fed Ex, trawka – i wszystkie zaangażowane w nią strony – mogą znaleźć się w areszcie policyjnym za pomoc w rozprzestrzenianiu nielegalnej substancji.

Jak policjanci wykrywają marihuanę w paczkach?

Gdy paczki są wysyłane za pośrednictwem Fed Ex lub UPS, nie mają już takiej samej obietnicy prywatności dzięki czwartej poprawce do Konstytucji. Zgodnie z poprawką, gdy osoba trzecia wejdzie w posiadanie przesyłki, nie jest ona już chroniona przed naruszeniem prywatności i dlatego może być przeszukiwana.

Nawet USPS, finansowana przez rząd placówka, która wymaga od wszystkich pracowników posiadania nakazu przeszukania, aby sprawdzić czyjąś paczkę, posiada sposoby na wykrycie marihuany w paczce. Gdy paczka jest podejrzana o zawartość narkotyków, pracownicy powiadamiają lokalne organy ścigania, które przebiorą się za pracowników poczty, dostarczą paczkę, a następnie złapią odbiorcę, gdy tylko paczka zostanie przyjęta. Kary za wysyłkę lub otrzymanie marihuany pocztą obejmują więzienie i wysokie grzywny; kary drastycznie rosną wraz ze wzrostem wagi i liczby transakcji.

Lepszy sposób na uzyskanie dostępu do marihuany

Dziesięć lat temu ludzie nigdy nie wyobrażali sobie, że będą mogli mieszkać w miejscu, w którym marihuana jest legalna. Obecnie więcej osób niż kiedykolwiek zaznacza swoją obecność w stale rozwijającym się przemyśle konopnym. Ale prawo ludzi do spożywania marihuany i robienia na niej kariery nie przyszło przez bezczynne czekanie; stało się tak, ponieważ tysiące ludzi opowiedziało się za reformą, a kolejne tysiące nadal to robią. I może się to zdarzyć również w twoim kraju.

Konieczne jest, abyśmy głosowali na kandydatów, którzy popierają reformę marihuany i abyśmy wspierali przyszłe inicjatywy dotyczące marihuany. Jesteśmy w trakcie zmian i kontrolujemy dynamikę ruchu. Niech Twój głos będzie słyszalny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.