Najlepsze Odmiany Na Typowe Dolegliwości 


sklep z nasionami marihuany

Najlepsze odmiany marihuany na typowe dolegliwości.

Konopie indyjskie są powszechnie uznawane za środki zmniejszające objawy niektórych schorzeń, które nie są skutecznie leczone lekami na receptę i bez recepty. Wiele kultur używa konopi od dziesięcioleci, aby skutecznie leczyć wiele dolegliwości.

Obecnie hodowcy w branży marihuany stworzyli szeroką gamę unikalnych szczepów, które można stosować w leczeniu chorób i przynosić ulgę pacjentom o różnych potrzebach.

Oto niektóre z najskuteczniejszych szczepów, które łagodzą wiele dolegliwości:

1. Jedi OG Kush

Ta odmiana jest połączeniem dwóch silnych poprzedników Indica: Death Star i SFV OG Kush. Została stworzona jako środek przeciwbólowy i łagodzący stres, bez uciążliwości, która towarzyszy innym odmianom Indica. Zapewnia haj na całe ciało i wybuch euforii, wprawiając w dobry nastrój. Jedi OG Kush może być również używany do walki z przewlekłymi bólami głowy, zespołem stresu pourazowego, skurczami mięśni i innymi chorobami.

2. New York City Diesel

Znana również jako Soma Sour Diesel, to wyjątkowa mieszanka stworzona z klonu Sour Diesel i męskiej rośliny afgańskiej lub hawajskiej. Jest to wielokrotnie nagradzana odmiana hybrydowa zawierająca 60% Sativa.

Użytkownicy zgłaszają intensywne szczęście i ulgę w stresie i depresji. Jest to bardzo przyjazna dla użytkownika opcja dla osób, które starają się trzymać z daleka od wszelkich wywołujących lęk szczepów marihuany. Słodki zapach owoców tropikalnych, który emanuje z tego kwiatu, sprawia, że ​​jest on ulubieńcem wielu użytkowników.

3. Purple Kotton

Ten szczep jest owocową mieszanką cytrynowego Trainwreck i subtelnego winogronowego smaku Grandaddy Purple. Wytwarza wspaniałe purpurowe kwiaty, które oferują słodkie nuty winogron, jednocześnie dostarczając intensywnej euforii, która może usunąć stres.

Użytkownicy zgłaszają, że Purple Kotton zapewnia niezawodne, wysokie doznania bez przytłaczania zmysłów, co czyni go dobrą opcją dla prawie każdego.

4. Big Bud

Big Bud to ciężka odmiana indica, która wykorzystuje relaksujące właściwości rośliny indica. Istnieje od dziesięcioleci i był zachowany jako silna opcja dla osób cierpiących na bezsenność. Poza właściwościami nasennymi ma bardzo niewiele skutków ubocznych, takich jak niepokój czy zawroty głowy, i jest niezwykle łatwy w uprawie, co czyni go ulubionym przez wielu użytkowników.

5. Chocolate Diesel

Chocolate Diesel to odmiana z linii Chocolate Thai i NYC Diesel. To przede wszystkim Sativa i użytkownicy liczą na to, że zapewni im zastrzyk energii, aby zażegnać letarg i pomóc przetrwać dzień. Jest słodka i trochę cierpka i szybko staje się jedną z najpopularniejszych nowych odmian na rynku.

Podsumowanie

Ze względu na to, że marihuana nadal zyskuje wsparcie jako skuteczna opcja leczenia dla osób cierpiących z powodu długotrwałych chorób i bólu, coraz więcej szczepów wprowadza się w celu leczenia konkretnych przypadków. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zmniejszeniu bólu i powrocie do normalnego życia, czy też pomocy w relaksacji pod koniec długiego dnia, aby móc przespać całą noc, mamy specjalne odmiany specjalnie dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.