Marihuana Dla Seniorów z Demencją


sklep z nasionami marihuany

Czy marihuana może pomóc seniorom z demencją?

Brakuje badań analizujących marihuanę i jej wpływ na seniorów, ale ostatnie badanie przeprowadzone w Genewie przyniosło pewne pozytywne rezultaty.

Jednymi z najbardziej obiecujących osiągnięć w zakresie medycznej marihuany są możliwości, jakie daje ona seniorom zmagającym się z chorobami przewlekłymi.

Marihuana znana jest z szerokiego działania, leczącego różne choroby i zaburzenia bez powodowania znaczących skutków ubocznych. Już samo to sprawia, że ​​wyróżnia się na rynku wypełnionym opioidami i lekami, które wpływają na jakość życia ludzi.

Chociaż badania nad marihuaną i jej wpływem na seniorów są ograniczone, opierając się w dużej mierze na niepotwierdzonych dowodach i lekarzu, który ją przepisał, małe badanie, które odbyło się w Genewie, dostarczyło pewnego naukowego dowodu.

W badaniu 10 kobiet z ciężką demencją otrzymało dawkę marihuany zawierającej CBD i THC.

Badanie wykazało, że im wyższa dawka, tym lepsze wyniki, a pacjenci wykazują spokojniejsze i bardziej pozytywne zachowanie, mniej problemów ze sztywnością i lepszą zdolność do prowadzenia codziennej opieki.

Leki psychotropowe zostały usunięte z leczenia kobiet, a ich zachowanie poprawiło się o 40%, ułatwiając ich opiekunom wykonywanie pracy i sprawne funkcjonowanie placówki. Nie zgłoszono żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Amerykanom trudno jest zapewnić nieinwazyjne leki i zabiegi dla seniorów.

Marihuana pozostaje nielegalna na szczeblu federalnym, co utrudnia naukowcom przeprowadzenie niezbędnych eksperymentów, a pacjentom uzyskanie potrzebnych informacji.

Mimo to małe badania, takie jak to, zmieniają postrzeganie ludzi. Gdy marihuana jest legalna, oznacza to, że można przeprowadzić o wiele więcej prób i eksperymentów, a także, że wartość lecznicza rośliny może zostać wreszcie odblokowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.