Terpeny i Twoje Życie Seksualne


sklep z nasionami marihuany

Terpeny to aromatyczne związki, które znajdują się w konopiach i marihuanie, i każdy z nich wywołuje szereg różnych efektów.

Podczas gdy niektóre terpeny mogą powodować senność, inne mogą Cię energetyzować. Najciekawsze jest to, że niektóre terpeny mogą poprawić twoje życie seksualne!

Jako alternatywę dla czekolady i ostryg jako twojego ulubionego afrodyzjaku, możesz rozważyć alternatywę, która może przenieść twoją przyjemność seksualną na inny poziom – terpen.

Istnieją badania dotyczące wpływu marihuany i jej składników w sypialni i poza nią, z pewnymi intrygującymi odkryciami na temat używania konopi i ich wpływu na seks. Nadal bada się wzrost libido, podniecenie, orgazm i satysfakcję.

Chociaż nie przeprowadzono jeszcze obszernych badań naukowych na temat terpenów i ich wpływu na popęd seksualny, wiedza o tym, jak zażywać je w celu zwiększenia libido, może sprawić, że porzucisz inne opcje, których próbowałeś w przeszłości. Wiedza o tym, które terpeny wybrać, jest niezbędna.

Terpeny jako alternatywa dla powszechnych problemów seksualnych

Seks powinien być przyjemny dla obu stron. Jeśli jednak nie podoba ci się to, może być wiele powodów. Może to być związane ze stresem, lękiem lub depresją, a te czynniki mogą przeszkadzać w czerpaniu z tego przyjemności. Te problemy same lub w połączeniu mogą obniżyć libido, wywołać lęk i mieć inne skutki, w tym emocjonalne dystansowanie się i inne przeszkody do pokonania w zdrowym związku.

Terpeny, jako naturalna alternatywa, mogą zapewnić wsparcie w pokonywaniu tych przeszkód ze względu na ich potężny wpływ na umysł i ciało.

Aby seks był przyjemny, musisz być zrelaksowany i trochę szczęśliwy. Kiedy jesteś zaniepokojony lub nieszczęśliwy, tworzy to barierę dla cieszenia się czymś, co powinno być przyjemnością.

Aby osiągnąć ten stan „nirwany”, który sprzyja zaangażowaniu seksualnemu, chciałbyś wybrać terpeny, które wywołują ten stan euforii.

Unikaj odmian i terpenów, o których wiadomo, że powodują senność – jesteśmy przekonani, że zasypianie z partnerem prawdopodobnie nie wywoła uczuć, które chcesz wyrazić, ani nie sprawi, że ta osoba poczuje się pożądana lub potrzebna.

Wybór odpowiednich terpenów

Wciąż nie ustalono, jakie terpeny są najlepsze do seksu, ale wielu zgadza się, że najbardziej odpowiednie byłyby limonen i linalol. Nieodłączne właściwości tych dwóch terpenów mogą poprawić twój popęd seksualny.

Limonen sprawia, że ​​czujesz się lekko i wywołuje uczucie euforii, która wywołuje stan relaksu i naturalnie łagodzi stres. Linalol jest bliskim rodzeństwem limonenu dzięki swojej zdolności do relaksacji i łagodzenia stresu, a także może zapewnić podobny efekt w zakresie poprawy popędu seksualnego. Może to być odpowiedni terpen, jeśli spędzasz trochę czasu samotnie między prześcieradłami, ze względu na jego uspokajający efekt. Ten terpen może wzmocnić twoją sesję w pojedynkę.

Chociaż istnieją terpeny, które poprawią twój popęd, są takie, których powinieneś unikać, ponieważ są najlepszymi niszczycielami zabawy, które mogą hamować seks. Wiadomo, że mircen w wysokich stężeniach ma silne działanie uspokajające i odpręża umysł i ciało – więc, o ile stosunek nie jest doświadczeniem jednokierunkowym, nie byłby to terpen z wyboru. Motywacja i energia nie będą napędzane przez ten terpen – rzeczy niezbędne do zaangażowania i osiągnięcia orgazmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.