Marihuana Dla Początkujących 


sklep z nasionami marihuany

W dzisiejszym świecie konopi mamy do dyspozycji tak wiele różnych opcji i alternatyw, że trudno jest szczególnie zrozumieć, która odmiana dokładnie do Ciebie pasuje. Konopie dzielą się głównie na 3 rodzaje: Sativa, Indica i Hybrid (połączenie zarówno Sativa, jak i Indica).

Sativa: Znane również jako odmiany wąskich liści, są często opisywane jako bardziej aktywujące, mózgowe, aktywne i kreatywne niż ich odpowiedniki. Sativy zazwyczaj dostarczają optymistycznych wrażeń, które inspirują i stymulują.

Indica: Czasami określane jako odmiany szerokolistne, znane są z tego, że są bardziej uspokajające fizycznie, sprzyjają relaksacji i poczuciu dobrego samopoczucia. Indica są świetne do uspokojenia, odstresowania i promowania korzystnego snu.

Hybrydy: Hybrydy są wynikiem hodowli genetycznej, która polega na łączeniu sativ i indica podczas procesu uprawy. Hybryda może łączyć podnoszące na duchu i euforyczne działanie Sativy z uspokajającymi i relaksującymi cechami Indica. Hybrydy są świetnymi opcjami do próbkowania obu efektów i znalezienia wygodnego środka w spektrum konopi.

Rodzaje nasion marihuany.

Uprawa własnej marihuany zawsze była specjalną procedurą – jakie jest przyjemniejsze uczucie niż uprawa, przycinanie, suszenie, konserwacja i palenie własnego zioła. Gdy zanurzysz się głęboko w sferę uprawy własnego zioła, zdasz sobie sprawę, że nie wszystkie nasiona konopi są sobie równe. Ten artykuł krótko przybliży ci różnice między różnymi rodzajami nasion marihuany.

Regularne nasiona

Regularne nasiona wytwarzają dwa rodzaje roślin, roślinę żeńską, która daje pąki marihuany, które palimy, oraz roślinę męską, która nie wytwarza marihuany i może faktycznie wpływać na wzrost rośliny żeńskiej. Nasiona te można uprawiać na dwa sposoby, outdoor i indoor.

Uprawa na zewnątrz jest głównie procesem sezonowym i zwykle daje roczny plon. Z drugiej strony uprawę indoor można uprawiać niezależnie od pory roku, ponieważ to hodowca kontroluje warunki klimatyczne rośliny. Aby dowiedzieć się więcej na temat uprawy marihuany, koniecznie obserwuj nasz blog.

Nasiona feminizowane

Te nasiona zawsze dają roślinę żeńską, a nigdy męską, co sprawia, że ​​uprawa jest o wiele bardziej efektywna bez konieczności kontrolowania płci rośliny. Procedury uprawy feminizowanych nasion są takie same, jak w przypadku zwykłych nasion, z tą tylko różnicą, że twoja roślina na pewno wyjdzie żeńska, dając w ten sposób pąki marihuany, które wszyscy tak kochamy.

Nasiona automatycznie kwitnące

Wreszcie, nasiona automatycznie kwitnące, które są zawsze feminizowane i potrzebują znacznie mniej czasu, aby zacząć rodzić kwiaty. Nasiona automatycznie kwitnące zwykle zaczynają plonować w ciągu 1 miesiąca, zarówno w warunkach uprawy na zewnątrz, jak i wewnątrz. niestety, nasiona automatycznie kwitnące są zwykle nieco słabsze niż zwykłe lub feminizowane nasiona, a to ze względu na łatwiejszą i mniej czasochłonną procedurę uprawy.

Produkty z marihuany

– Kwiat lub Pączek: To wynik zbiorów. Po zbiorach kwiaty te są przycinane i pakowane, aby zachować ich świeżość. Jest to preferowany wybór dla palaczy i tych, którzy dążą do jak najszybszego uzyskania efektów.

-Artykuły spożywcze: Jak wspomniano wcześniej, artykuły spożywcze to artykuły spożywcze i napoje, które są nasycone konopiami indyjskimi. Są zwykle metodą wyboru dla tych, którzy nie szukają smaku ani zapachu marihuany.

-Wapowanie: Metoda szeroko stosowana dla osób, które kochają aspekt palenia, ale unikają części procesu spalania. Zarówno pąki marihuany, jak i koncentraty można waporyzować, aby cieszyć się tym doświadczeniem.

-Produkty zastosowania miejscowego: Te produkty to płyny, balsamy i olejki z konopiami, które są nakładane bezpośrednio na skórę w celu ukierunkowania na określone problemy i bóle. w taki sam sposób jak inne produkty z konopi indyjskich.

–Nalewki: Nalewki z konopi to płynne formy konopi, które są stosowane w niewielkich ilościach w celu osiągnięcia pożądanych efektów. Zwykle stosuje się je podjęzykowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.