Najlepsze Automatyczne Odmiany Na Sen


sklep z nasionami marihuany

Najlepsze automatyczne odmiany marihuany na problemy ze snem.

Bezsenność jest tak straszna, że nie życzyłbyś jej najgorszemu wrogowi. Na szczęście wiadomo, że konopie indyjskie pomagają zasnąć, ale odmiana marihuany naprawdę ma znaczenie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie odmiany mogą pomóc w pozbyciu się bezsenności.

Jest czwarta rano, a reszta świata śpi. Jesteś zmęczony, rozdrażniony i nadąsany, ale niezależnie od tego, co robisz, nie możesz spać. Wmawiasz sobie, że możesz zasnąć po przeczytaniu choćby jednego rozdziału swojej ulubionej książki. Nie. Nic się nie dzieje. Próbujesz napić się ciepłego mleka i mocniej zasnąć, ale to nic nie daje. Sięgasz po tabletki przepisane przez lekarza, ale wiesz, że szybko mogą one spowodować uzależnienie. Teraz nie wiesz, co robić, bo jesteś bardzo wyczerpany, a sen wydaje się być poza zasięgiem…

Jeśli tak właśnie wyglądają twoje noce – nie przejmuj się, nie jesteś sam. Miliony, jeśli nie miliardy ludzi codziennie cierpią na bezsenność. Problem polega jednak na tym, że wielu z nas lekceważy to i nie szuka pomocy, jakby nic się nie stało. Niektórzy wzruszają ramionami i mówią, że to zła noc, inni w milczeniu cierpią. Niewiele osób szuka pomocy, a przepisane leki przynoszą więcej szkody niż pożytku ze względu na skutki uboczne. Na szczęście nie cała nadzieja stracona. Spośród wielu zastosowań konopi indyjskich odkryto, że marihuana może pomóc Ci szybciej spać, a także poprawić jakość snu!

W jaki sposób marihuana może ci pomóc?

Naukowcy odkryli układ endokannabinoidowy w organizmie człowieka w latach 80-tych. Raphael Mechoulam był pierwszym naukowcem, który wyizolował THC z marihuany. Układ endokannabinoidowy, w skrócie ECS, to nasza własna „marihuana”. Jest to naturalny system kannabinoidowy, który nadzoruje wiele procesów, w tym reprodukcję. Od zdrowia psychicznego po zdrowie fizyczne, ECS jest odpowiedzialny za wiele funkcji. Ponieważ naukowcy odkryli ECS dzięki konopiom, nazwano go układem endokannabinoidowym. Jeśli ECS pomaga regulować procesy życiowe w organizmie, nie jest zaskoczeniem, że może wpływać również na sen. Tak więc, jeśli konopie indyjskie pomagają ci ze względu na kannabinoidy, być może mogą również pomóc ci w zasypianiu. Konopie indyjskie mają różny wpływ na różnych ludzi. Jeśli zaraz po paleniu lub spożyciu marihuany zauważyłeś, że Twoje ruchy są ospałe, teraz wiesz dlaczego. Kiedy THC wchodzi w interakcję z receptorami kannabinoidowymi w naszym organizmie, dzieje się magia.

Badanie wykazało, że THC faktycznie działa na organizm człowieka jako środek nasenny. Tak, THC pomogło osobom cierpiącym na bezsenność znacznie szybciej zasnąć. Co więcej, THC zmniejsza również przerwy w śnie w nocy. Twoja butelka tabletek może działać dokładnie tak samo, ale zauważono, że THC działa szybciej. Poza tym, dlaczego miałbyś chcieć brać pigułki, skoro istnieje inna ziołowa, naturalna alternatywa? Szczerze mówiąc, nie potrzebujesz naukowca, aby powiedzieć, że konopie indyjskie pomagają w zasypianiu. Potwierdzi to każdy użytkownik marihuany. Jednak niektórzy ludzie mają problemy z zasypianiem nawet przy intensywnym używaniu konopi indyjskich, a dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że organizm już się do tego przyzwyczaił. Zmień odmianę lub zrób sobie kilkudniową przerwę. Kolejnym ważnym czynnikiem, o którym należy pamiętać przy wyborze odmian, jest to, że musisz wybierać odmiany indica. Indica ma działanie uspokajające, podczas gdy sativa dodaje energii.

Sugerujemy, abyś poeksperymentował z kilkoma odmianami i dawkami, zanim zdecydujesz się na coś. Ponieważ THC jest dwufazowy, dawki naprawdę mają znaczenie. Na przykład niewielka ilość konopi może pomóc Ci zasnąć jak dziecko, ale duża dawka może rozbudzić Cię i zrujnować Twój sen. Podobnie jak w przypadku innych leków, ważne jest dawkowanie, dlatego upewnij się, że wiesz, co robisz. Nie ma potrzeby palenia samych ekstraktów w porównaniu z tradycyjnymi pąkami, chociaż koncentraty działają szybciej. Jeśli masz dostęp do ekstraktów, to wspaniale, ale zwykłe pąki konopi będą działać dobrze. Na razie przestań się martwić i po prostu zrelaksuj się, ponieważ stres przyczynia się do problemów ze snem na więcej sposobów, niż możesz sobie wyobrazić.

• Blackberry Auto

Blackberry Auto ma naprawdę imponującą genetykę. Pochodząca z popularnej odmiany Blackberry Kush, ta odmiana będzie sprawiać wrażenie drogiej butelki dojrzałego wina przepływającej przez twoje ciało. A skoro mowa o winie, Blackberry Auto wygląda jak wino! Nie jest ani fioletowa ani czerwona, ale pąki wyglądają jak kiść jagód, które przypominają wino. Blackberry Kush jest bardzo sławna ze względu na swoje efekty indica i podobnie jak jego rodzic, Blackberry Auto jest również czystą odmianą indica z bardzo niewielkimi cechami sativa.

Odmiana ta jest bardzo uporczywa, zwłaszcza jeśli chodzi o sen. Działa jak magiczna pigułka, która rozluźnia każde włókno w twoim organizmie. Robi wszystko co w jej mocy, aby cię uśpić, a na dodatek nie budzisz się oszołomiony i zirytowany. Zamiast tego budzisz się wypoczęty i gotowy do walki ze światem. Nie doświadczysz żadnego kaca. Będziesz także rozkoszować się jagodowym smakiem tego piękna. Jest nie tylko wizualną ucztą, ale jej smaki są owocowe i przyjemne. Pal tę odmianę tuż przed pójściem spać. Będziesz dobrze spać, jeśli zaczniesz od małych ilości. Ale zauważysz również, że jakość Twojego snu poprawia się.

• Afghan Kush Auto

Większość ludzi ma problemy z zasypianiem, głównie dlatego, że zbyt wiele myślą. Być może jest to ważne spotkanie lub wydarzenie, które odmieni resztę Twojego życia – cokolwiek to jest, przepracowujesz swój mózg i nie śpisz, kiedy tak naprawdę powinieneś się wyspać. Afghan Kush Auto może Ci w tym pomóc. Dzięki zawartości aż do około 22 procent THC i mniej niż 1 procent CBD, ta odmiana zrelaksuje nie tylko Twoje ciało, ale także umysł. Pamiętaj, że nie potrzebujesz odmian o wysokiej zawartości CBD, aby dobrze spać, więc nie przesadzaj z THC. Zanim się zorientujesz, zaśniesz.

Afghan Kush Auto to automatycznie kwitnąca wersja oryginalnej odmiany Afghan Kush, która pomaga osobom cierpiącym na bezsenność na całym świecie. Przez lata odmiany te były stosowane w leczeniu różnych chorób. Jeśli chodzi o problemy ze snem, naprawdę nie musisz szukać dalej. Ta cudowna automatycznie kwitnąca odmiana jest solidną i silną rośliną. Uprawa tej odmiany jest bardzo łatwa, ponieważ odnajdzie się w każdym środowisku. Dzięki genetyce automatycznie kwitnącej nie urośnie zbyt wysoko, ale jako prawdziwa indica posiada bardzo małe odstępy międzywęzłowe i wypakowane pąki. Jej pąki, a nawet liście cukrowe są pokryte tak dużą ilością żywicy, że szkoda byłoby je wyrzucić. Dlatego przygotuj ekstrakty lub produkty spożywcze, aby wykorzystać te liście, ponieważ są one wypełnione THC.

• Strawberry Pie Auto

Załóżmy, że próbowałeś wszystkiego i nic nie działa. Co wtedy robisz? Wracasz do podstaw. W tym przypadku jest to niezwykle silna odmiana automatycznie kwitnąca, w której dominuje w 85% indica. Stworzona przez skrzyżowanie jednych z najsmaczniejszych odmian Cali, które na zawsze wyryły się w sercach wielu palaczy konopi indyjskich ze względu na przepyszne profile terpenowe, Strawberry Pie Auto zachowuje się tak samo – jak odmiana Cali z najwyższej półki.
Jest to obowiązkowa odmiana, jeśli nie można zasnąć. Istnieje wiele odmian indica, ale Strawberry Pie Auto gwarantuje, że zaśniesz naprawdę mocno. Jasne, możesz użyć tej odmiany tuż przed wyjściem na imprezę, ponieważ może ona poprawić Twój nastrój, sprawić, że będziesz szczęśliwy i euforyczny. Będziesz się śmiać do łez ze swoimi przyjaciółmi. Jednakże, gdy efekty zaczynają nieco zanikać, geny indica osiadają na ciele jak ciężki kamień!

Dzieje się tak dlatego, że ta odmiana wywołuje swoje skutki w dwóch fazach. Na początku poczujesz się wspaniale i szczęśliwie, ale wkrótce potem będziesz błagać o sen. Możesz poczuć, jak Twoje mięśnie rozluźniają się od stóp do głów. Strawberry Pie Auto słynie również z plonów. Dzięki ponad 400 – 500 gramom na metr kwadratowy możesz przechowywać zioło przez długi, długi czas i wracać do niego, gdy potrzebujesz szybkiej pomocy przy zasypianiu. Podobnie jak inne odmiany indica, najlepiej palić tę odmianę, gdy nie masz nic innego do roboty i jesteś gotowy do snu. Nie od razu poczujesz się oszołomiony, ale po chwili będziesz miał trudności z utrzymaniem oczu otwartych. Cykl kwitnienia kończy się w ciągu zaledwie 8-9 tygodni, więc nie musisz długo czekać na lek.

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, marihuana może pomóc Ci zrelaksować się po pracowitym dniu i zapewnić dobry sen. Jednakże ważne jest, aby zrozumieć, jak działają kannabinoidy i terpeny, ponieważ na przykład odmiana bogata w mircen będzie cię kołysać do snu, ale odmiana bogata w limonen sprawi, że będziesz oglądać swój ulubiony serial lub film przez całą noc, co jest przeciwieństwem czego właściwie chcesz. Dlatego pamiętaj, aby poeksperymentować z kilkoma różnymi odmianami z przewagą indici i jeśli to możliwe, poproś hodowcę o więcej informacji na temat profilu terpenowego, ponieważ pomoże Ci to zorientować się, jakiego rodzaju efektu się spodziewać i czy jest to dobry wybór dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.