Jak Uniknąć Zaczerwienienia Oczu Po Paleniu Marihuany


sklep z nasionami marihuany

Nie ma nic złego w paleniu trawki od czasu do czasu, aby się odprężyć lub sprawić, by codzienna rutyna była trochę przyjemniejsza. Tak długo, jak nie obsługujesz ciężkich maszyn, nie wykonujesz operacji lub nie prowadzisz negocjacji z zakładnikami, zwykle wszystko będzie w porządku oraz pod kontrolą.

Mimo tych aspektów, kiedy tylko jest to możliwe – lepiej jest zachować dyskrecję. Bycie upalonym to całkiem fajna zabawa, ale jest kilka kwestii, które mogą pogorszyć twoje doświadczenie, a zwłaszcza myślenie, że „wszyscy wokół mnie wiedzą, że jestem na haju”.

Problemem, z którym spotyka się wielu użytkowników jest zakrycie czerwonych oczu. Jest powód, dla którego jest to jeden z najbardziej znanych objawów uzależnienia się od jakiegoś zioła.

Chociaż niektórzy palacze nigdy nie mają do czynienia z czerwonymi oczami, mają szczęście (Prawdopodobnie nigdy też nie doświadczają nigdy wysuszonych ust).

To, czy doświadczysz tego efektu ma wiele wspólnego z twoją genetyką, paloną odmianą i innymi czynnikami. Na przykład, im częściej palisz marihuanę, tym rzadziej będziesz tego doświadczać. Podobnie jak postrzeganie czasu, twoje ciało wydaje się przyzwyczajać do tego i dostosowywać się, im częściej to robisz.

Co powoduje zaczerwienienie oczu po paleniu konopi?

Wbrew temu, co myślisz, to nie drażniący dym unoszący się z jointa sprawia, że ​​twoje oczy są czerwone. Jednym z efektów THC, cząsteczki kannabinoidu odpowiedzialnej za większość efektów cannabis jest to, że może obniżać ciśnienie krwi. Niestety, tam, gdzie ten efekt jest najbardziej zauważalny, są okna duszy, twoje oczy.

Wraz ze spadkiem ciśnienia w wewnętrznej gałce ocznej małe naczynia włosowate i naczynia krwionośne biegnące przez białka oczu mają więcej miejsca na rozciąganie – w ten sposób stają się znacznie bardziej widoczne.

Z drugiej strony, właśnie dlatego konopie indyjskie są od lat używane jako lek w leczeniu jaskry. Obniżając ciśnienie wewnątrzgałkowe w oku, łagodzi zaburzenia widzenia poprzez zwiększenie przepływu składników odżywczych do nerwów ocznych.
Istnieją nawet dowody na to, że marihuana może pomóc w leczeniu wielu objawów problemów ze wzrokiem i może pomóc w zapobieganiu długotrwałym uszkodzeniom siatkówki.

Jak zapobiegać zaczerwienieniu oczu

Efekt czerwonych oczu spowodowany paleniem konopi zniknie samoistnie po kilku godzinach. Ale jeśli jesteś w sytuacji, w której nie możesz po prostu poczekać, istnieje kilka opcji, które pomogą Ci szybciej się ich pozbyć.

Krople do oczu

Jest to oczywiście standardowa ulga dla efektu czerwonych oczu. Niezależnie od tego, czy właściciele marek kropli do oczu wiedzą o tym, czy nie, palacze pomagają swoim dzieciom i wnukom ukończyć studia od lat 70.

Jeśli wiesz, że przed pójściem na spotkanie towarzyskie zamierzasz palić marihuanę, najlepiej włożyć małą buteleczkę kropli do oczu do kieszeni lub torebki (nie bez powodu są one sprzedawane w rozmiarze podróżnym). Jeśli zapomniałeś zabrać ich ze sobą, pamiętaj, że będą dostępne w każdej aptece, sklepie spożywczym, sklepie ogólnospożywczym lub na stacji benzynowej. Wystarczy jedna lub dwie krople, a twoje naczynia krwionośne skurczą się z powrotem w mgnieniu oka. Używaj jednak tylko zalecanej ilości.

Napij się wody

Czasami efekt czerwonych oczu może być spowodowany odwodnieniem spowodowanym innymi problemami, takimi jak picie zbyt dużej ilości kofeiny lub brak nawodnienia w upalny dzień. Szklanka lub dwie wody mogą pomóc trochę oczyścić białka. Jest to również zdrowy wybór dla Twojego ciała i może pomóc przy każdej suchości w jamie ustnej, której doświadczasz.

Zimny ​​kompres lub okład z lodu

Jeśli jesteś w pobliżu lodówki, a nawet zlewu z zimną wodą, zimny kompres może zrobić dużą różnicę. Podobnie jak inne części ciała, naczynia krwionośne kurczą się, gdy stają się zimne. Powinno to ukryć czerwony kolor, a także trochę cię obudzić.

Zimna woda

Zwilż ręcznik lub szmatkę, włóż do niego trochę lodu, jeśli jest dostępny, i trzymaj go na zamkniętych oczach przez około 5–10 minut. Kiedy już nie wyglądasz, jakbyś patrzył w tunel aerodynamiczny, zdejmij kompres i kontynuuj swój dzień.

Odmiany o niskiej zawartości THC

Jeśli czerwone oczy są częstym problemem, rozwiązaniem może być zmniejszenie ilości THC, którą spożywasz podczas palenia. Ponieważ głównym winowajcą jest THC, unikanie go powinno rozwiązać problem. Odmiany o niskiej zawartości THC niekoniecznie oznaczają gorsze efekty. Nadal istnieje wiele kannabinoidów i terpenów, które łączą się poprzez efekt otoczenia w fantastyczne doznanie.

Okulary przeciwsłoneczne

Słuchaj, jeśli nie możesz dostać kropli do oczu lub zimnego kompresu, twoje opcje są już dość ograniczone. Możesz albo skłamać, że właśnie obejrzałeś szczególnie emocjonujący film, albo… założyć okulary przeciwsłoneczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.