Czy Stara Marihuana Nadal Wywoła Haj?


sklep z nasionami marihuany

Czy stara marihuana będzie w stanie nadal wywołać haj?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prostym tak lub nie. To naprawdę zależy od stanu twojego zioła. Stare zioło może wywołać haj, jeśli nadal ma wystarczającą ilość THC.

Jeśli twoje stare zioło straci wystarczającą ilość THC i innych kannabinoidów, nie będzie w stanie wywołać odurzenia. Jeśli jesteś w stanie utrzymać dobry poziom THC i innych związków, twoje zioło sprawi, że będziesz na haju. Być może będziesz musiał palić więcej lub ponownie nawodnić pąki, aby uzyskać pożądane efekty.

Pąki, które są przechowywane przez zbyt długi czas, mogą stracić niezbędne substancje, które są odpowiedzialne za wywoływanie pożądanych przez ciebie efektów. Jest to szczególnie ważne, jeśli twoja marihuana jest niewłaściwie przechowywana.

Jeśli chcesz długo cieszyć się marihuaną, musisz ją odpowiednio przechowywać

Jak więc utrzymać żywotność pąków tak długo, jak to możliwe? Jak spowolnić proces rozpadu marihuany? Tak naprawdę istnieje tylko jeden sposób. Będziesz musiał odpowiednio przechowywać marihuanę, aby jak najdłużej zachować jej dobroczynne działanie.

Musisz upewnić się, że przechowujesz marihuanę odpowiednio, aby złagodzić skutki wilgotności, temperatury, światła, utraty THC, utraty smaku i degradacji kannabinoidów. Nie chcesz również przechowywać marihuany w plastiku, ponieważ może to spowodować „pocenie się” pąków oraz utratę wilgoci.

Będziesz także chciał, aby marihuana nie była narażona na działanie powietrza. Spowalniając konwersję THC do CBN, Twoja marihuana może być użyteczna przez dłuższy czas. Dobrym skutkiem ubocznym tego jest to, że nie musisz się martwić o jak najszybsze wykorzystanie wszystkich swoich zapasów.

Należy zauważyć, że okres, w którym marihuana pozostaje świeża, nie został jeszcze dokładnie określony. Z tego powodu po długim okresie przechowywania należy zawsze najpierw sprawdzić zioło.

Przy odpowiednim przechowywaniu można zachować dużą część konsystencji marihuany i jej pochodnych. Nie da się całkowicie powstrzymać skutków starzenia się marihuany. Biorąc to pod uwagę, proces można spowolnić, o ile eliminuje się czynniki, które są głównie odpowiedzialne za zmianę chemiczną – światło UV, wilgotność, ciepło i tlen.

Jaka jest idealna temperatura do przechowywania marihuany?

Jak wspomniano wcześniej, nie chcesz, aby Twoja marihuana była wprowadzana do zbyt wysokich temperatur. Zbyt wysoka temperatura podczas przechowywania marihuany przyspieszy jej rozkład. Jeśli połączysz to z wilgocią, ryzykujesz wprowadzenie pleśni do swoich pąków. Idealna temperatura do przechowywania marihuany to około 70 stopni F (21,1 stopni C).

Wysokie temperatury mogą również wysuszyć marihuanę i pomóc w rozkładzie związków zawartych w konopiach. Doprowadzi to do utraty jakości produktu. Pamiętaj, że im więcej związków ulega degradacji w czasie, tym bardziej nieskuteczna będzie twoja marihuana.

Będziesz chciał przechowywać zioło w hermetycznym pojemniku. Będziesz także chciał, aby był ciemny lub całkowicie usunięty z bezpośredniego światła. O ile to możliwe, unikaj przechowywania marihuany w plastikowym pojemniku. Postaraj się umieścić swoją marihuanę w chłodnym miejscu. Lodówka jest lepsza niż wystawianie jej na działanie wysokich temperatur. Na koniec, jeśli to w ogóle możliwe, użyj pakietu kontroli wilgotności. Tylko upewnij się, że nie jest toksyczny i postępuj zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. Istnieją specjalne pakiety przeznaczone do używania ich z marihuaną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.