Alternatywy Dla Tytoniu


sklep z nasionami marihuany

Wszyscy wiemy, że istnieje różnica między stylami skręcania jointa. Niektórzy wolą zwijać je w czystej postaci, inni robią to zmieszane z tytoniem, a wydaje się, że w dużej mierze zależy to od twojego położenia geograficznego. Na przykład w Europie znajdziesz znacznie więcej osób, które mieszają oba rodzaje niż w USA.

Jedno jest pewne, nie jest to najzdrowszy sposób używania marihuany podczas mieszania z tytoniem, ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma nic korzystnego w nikotynie i substancjach smolistych. W dzisiejszych czasach, a właściwie już przez długą część historii ludzkości, istnieje więcej niż kilka alternatyw dla tytoniu, a w tym artykule omówimy nieco więcej niż garstkę różnych ziół, które mogą być lepszą alternatywą!

Alternatywy

Istnieje mnóstwo roślin, z których możemy użyć materiału (zioła, kwiaty, liście), aby go wysuszyć, zmielić i zwinąć, a następnie wypalić, tak jak lubimy robić z kwiatami naszych uroczych roślin konopi! A fakt, że te rośliny nie zawierają nikotyny, czyni je doskonałym substytutem tytoniu! A ci z nas, którzy uprawiają, zawsze mają wolne miejsce w ogrodzie do uprawy własnych ziół!

1. Rozmaryn

Zaczniemy naszą listę od rozmarynu. Nie tylko jest to piękna nazwa, ale także niesamowita roślina, która może być świetną alternatywą dla używania tytoniu. Roślinę tę można znaleźć w wielu gospodarstwach domowych, zwłaszcza śródziemnomorskich, a dokładniej w kuchni, gdzie jest często używany jako przyprawa. W rzeczywistości zawiera związek beta-kariofilen, który jest bardzo korzystny dla Ciebie i Twojego organizmu, ponieważ pomaga w stanach zapalnych i wzmacnia układ odpornościowy. Podczas palenia wydziela sosnowy aromat.

2. Lawenda

Lawenda to bardzo wszechstronna roślina, która nie tylko występuje w wielu ogrodach, ale ma tak wiele zastosowań, że nie sposób wymienić ich wszystkich w tym jednym tekście. Od perfum po olejki i wiele innych. Jest najczęściej używana ze względu na swoje właściwości aromaterapeutyczne. Ma właściwości uspokajające i relaksujące, a do tego świetny zapach i smak, który może być świetnym połączeniem z odpowiednią odmianą konopi!

3. Damiana

Damiana ma bardzo ładne jasnożółte kwiaty i jest świetnym kandydatem do mieszania jej z konopiami indyjskimi z następujących powodów. Tworzy bardzo łagodny haj, który jest euforyczny i może przeciwdziałać skutkom ubocznym paranoi. I nie tylko to, wiadomo, że jest to korzystne dla twojego metabolizmu, na przykład w przypadku, gdy twój żołądek może być rozstrojony.

4. Rumianek

Ten biało-żółty kandydat na tej liście jest głównie znany ze swojego zastosowania w herbacie i jest kolejnym, który może być dobrą mieszanką z naszym ulubionym ziołem, konopiami indyjskimi. Znany ze swoich relaksujących i kojących efektów, które pomagają złagodzić stres lub po prostu zwalczają przeziębienie w wielu miejscach. Rośnie w tak wielu miejscach i pamiętaj – nie wyciągaj go z torebek z herbatą. Potrzebujesz prawdziwych, suszonych kwiatów!

5. Szałwia

To, co wydaje się trochę przypominać lawendę podczas kwitnienia, pachnie i smakuje zupełnie inaczej i może być dobre dla tych, którzy szukają bardziej pikantnego kandydata do dodania. Ma dobre właściwości antybakteryjne, a kolejną dobrą rzeczą jest to, że można go bardzo łatwo znaleźć, ale tak jest w przypadku większości roślin z tej listy. Mała wskazówka: szałwia staje się lepsza z wiekiem, ponieważ aromat rośliny staje się silniejszy wraz z wiekiem i najwyraźniej biała szałwia jest lepszym wyborem.

6. Mięta

Ponieważ ten ostatni był smakowitym kandydatem, oto kolejny: Mięta! To, co wydaje się zyskiwać na popularności w społeczności konopnej w niektórych miejscach i co jest uważane za jeden z najpopularniejszych smaków na całym świecie ze względu na swoją świeżość, może być po prostu dodane jako aromat do twojego jointa! Istnieje wiele gatunków do wyboru i wszystkie zawierają witaminy i oleje, które mogą przyczynić się do metabolizmu, ale pamiętaj, że smak może być przytłaczający!

7. Chmiel

Jednym z bliskich krewnych konopi indyjskich jest chmiel i jest on głównie znany z wykorzystania do produkcji piwa. Dzieli niektóre ze swoich terpenów z roślinami marihuany – jednym z nich jest mircen, i jest to związane z pozytywnym wpływem na depresję i tym podobne. W rzeczywistości zaleca się raczej waporyzację niż palenie chmielu ze względu na jego temperaturę spalania.

8. Kocimiętka

Nie, to nie żart! Kocimiętka lub jej naukowa nazwa, nepeta cataria to po prostu kolejna roślina, którą możemy wykorzystać jako substytut tytoniu. Zioło to może dać nam efekt uspokajający, który sprawia, że jesteśmy zrelaksowani i czujemy się nieco bardziej bezstresowi. Pamiętaj tylko, że może powodować efekty psychoaktywne, ale jest to coś, co zależy od osoby.

9. Kratom

Coś, o czym wielu pewnie nie wie, ale kratom jest krewnym kawowca. W Azji Południowo-Wschodniej liście rośliny są powszechnie stosowane jako lekarstwa, ale także środki odurzające, a nawet substytut opioidów, więc musimy tutaj wspomnieć, że przed użyciem należy sprawdzić, czy jest to w ogóle możliwe przy lekach, które przyjmujemy, lub z ogólny stan zdrowia. Palona łagodzi ból i zmniejsza objawy odstawienia opioidów. Zmiana dawki o zaledwie gram może mieć duży wpływ na to, jak długo ma wpływ i jaki jest efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © 420THC.pl - czyli kultura marihuany, konopi 420 w Polsce i na świecie.